Start | Gracze i MG | Tworzenie Postaci | Umiejętności | Walka | Awansowanie | Świat | Przedmioty | Dla MG | Inne

Nilven
Mężczyzna
21 lat
Poziom 16 (60%)
Siła 26.2 (+2) -> 66
Szybkość 31 (+5) -> 34
Kondycja 24.6 (+1) -> 58
Magia 31 (+5) -> 35
Duch 24.6 (+1) -> 40
Punkty Życia 674.6 (+4) -> 674
Punkty Magii 116.46 (+2) -> 116
Unik 5 -> 8
Magiczny Unik 0 -> 0
Umiejętności
Używanie Broni - krótkie ostrza
Geomancja
Geomancja II
Geomancja III (1/180)
Ostrożność (5/50)
Magia +10% (3/50)
Wyczucie
Leczenie (baza+110, 8 mp)
Płomień (baza*1/2, 6 mp)
Mróz (baza*1/2, 6 mp)
Piorun (baza*1/2, 6 mp)
Bio (baza*5/8, 10 mp)
Bio II (1/80)
Tarcza (2/20)
Suma punktów: 202
Znane Limity
Poziom 1: obrażenia fizyczne z siłą 3*siła ataku, 1 cel
Poziom 1: obrażenia od ognia z siłą 2*siła ataku, na grupę
Ekwipunek
Lodowe Ostrze (+40 siła. +4 magia, +3 szybkość, +2 duch, +2 kondycja, +2% krytyk)
Srebrny Pancerz (+27 kondycja, +3 unik, +14 duch)
Mitrylowa Rękawica (+5 kondycja)
Przedmioty
3485 gil
Ubranie zwykłe
Zestaw Podróżnika
Namiot
Lina - 10 metrów
Racje
5*Krople do Oczu
3*Mocne Lekarstwo


Opis
Wiek to tylko liczba, nie można się nim kierować - nie powinno. To samo tyczy się wyglądu, i charakteru - jesteś kim jesteś, nie tym jakim postrzegają Cię inni. Najważniejsze, abyś sam siebie widział i akceptował. Nilven przypomina typowego rzezimieszka, jednakże z usposobieniem człowieka wyciszonego. Nie ma za dużo do powiedzenia, i przeważnie nie otwiera ust - poza jedzeniem. Jeśli masz powiedzieć coś ciekawego to zrób to, jeśli jednak nie masz do powiedzenia niczego ciekawego, lub mądrego - nie czyń tego i nie ośmieszaj się w oczach innych. Słowa stosowane, jednakże nie do końca - jeśli obawiasz się wyśmiania przez innych to jesteś tchórzem, zerem a nie człowiekiem. To my tworzymy naszą przyszłość - taką którą widać w oczach Nivena, lub innych ludzi. Każdy z nich ma swój cel - Nilven chcę dokonać zemsty za zamordowanie jego najlepszego przyjaciela, brata. Traktowanego jak niewolnika, nie wiedziawszy o niczym... zatrzymany przez innych brutalną siłą nie mógł mu nawet pomóc - zemsta nade wszystko, zaprzeda duszę diabłu ale zrobi... Teraz powiedzmy trochę o tym jak się ubiera - długie białe kimono, pod którym ubrana jest czarna tunika. Gęste i rozczochrane włosy o kolorze złota to już normalność...

Charakter
Ciężko tu cokolwiek napisać, ponieważ dopiero zaczynamy poznawać prawdziwego Nilvena. Takiego o którym nikt z Was nie mówił, ani nie słyszał - jednakże jest to opanowany człowiek, wyciszony od środka niczym po wielkich porcjach sake. Oczy pokrywa mgła... czy on aby na pewno żyje? to pytanie które słychać wielokrotnie od obcych mu osób. W przeciwieństwie do innych nie moczy miecza w organach przeciwników, ludzi bez powodu - nawet za sowitą nagrodę, nie zrobi tego gdyż to wbrew kodeksowi którym się kieruje. Ale czy to aby na pewno człowiek? a dlaczego ma nim nie być... z krwi i kości powstał, z proch się wkrótce obróci.

Historia
Data urodzenia ... zmieniał wszystko co z nimi związane jak rękawiczki, życiorys, wygląd - charakter. Zawsze umiał dopasować się do nowego środowiska, nowo poznanych osób. Tak też stało się tym razem, przybrał formę Nilvena - głupkowatego imbecyla, który rozśmieszał wszystkich dookoła swoimi sztuczkami, swoimi miernymi technikami i posługiwaniem się mieczem - zawsze maskował, zawsze skrywał. Jednakże pewnego dnia wszystko wybuchło, gromadzone uczucia od lat wydostały się na zewnątrz... Przybrał prawdziwą formę swojego ciała, swojego umysłu - ponieważ śmierć najbliższej mu osoby zmusiła go do dramatycznego zdobywania siły i wiedzy. Nie miał zamiaru dłużej udawać, zrzucił z siebie wszystkie rzeczy... ostatni raz za pomocą zakazanego zaklęcia wrócił do pierwotnego wyglądu. Jednakże skąd wywodzi się taki człowiek? tego nie wie on sam, prawdopodobnie nie pamięta - albo został porzucony jak większość niemowlaków. Nie przejmował się tym, jakie życie wiódł - nie obchodziło go nic, zmierzał do celu po trupach swoimi sposobami. Nikt nie mógł przejrzeć go na wylot... nawet on sam do końca nie pewien tego co zamierza robić po osiągnięciu celu... Ma 21 lat, ma wiele do zrobienia... lecz tym razem nad siłę, nad własne pragnienia stawia dokonanie zemsty. Nie cofnie się przed niczym, zaszedł daleko - sam, zawsze odrzucany przez wszystkich... niedoceniany i pomiatany. Jednakże kiedy poznał Erie wiedział, że może odmienić swoje życie - zrzucić maski, i pokazać światu swoją prawdziwą naturę, koniec z hipnotyzowaniem, ze zniewalaniem innych. Liczy się jedność serca... liczy się krwawa zemsta.