Start | Gracze i MG | Tworzenie Postaci | Umiejętności | Walka | Awansowanie | Świat | Przedmioty | Dla MG | Inne

Saidoshi
Mężczyzna
24 lata
Poziom 29 (35%)
Siła 35 -> 79
Szybkość 19 -> 21
Kondycja 32 -> 33
Magia 32 -> 37
Duch 19 -> 25
Punkty Życia 305 -> 310
Punkty Magii 48 -> 54
Obrona 32 -> 66
Magiczna Obrona 19 -> 53
Unik 8 -> 13
Magiczny Unik 6 -> 7
Umiejętności
Używanie Broni - długie ostrza
Ognista Broń (4 mp)
Lodowa Broń (4 mp)
Porażająca Broń (4 mp)
Zatruta Broń (8 mp)
Ziemna Broń (8 mp)
Wodna Broń (8 mp)
Bezwzględny Atak
Niebieska Magia
Maszyny
Maszyny II
Wyczucie
Znane Limity
Poziom 1: obrażenia fizyczne z siłą 3*siła ataku, 1 cel
Poziom 1: obrażenia fizyczne z siłą 2*siła ataku, 1 cel, zmniejszenie obrażeń fizycznych na użytkownika o 50% do kolejnej akcji
Poziom 2: obrażenia fizyczne z siłą 4.5*siła ataku, 1 cel
Poziom 2: jeszcze nie użyty
Ekwipunek
Masamune (+44 siła, +5 magia, +2 szybkość, +1 kondycja, +1 duch)
Pancerz z Obsydianu (+33 obrona, +4 unik, +28 obrona magiczna)
Ochronny Amulet (+5 duch)
Przedmioty
1210 gil
Ubranie zwykłe
Racje
Zestaw podróżnika
Zestaw złodzieja
2*Lekarstwo
3*Mocne lekarstwo
Lina - 4 metry
Automatyczna kusza (15 ładunków)
Bio-blaster (14 ładunków)
Wiertło (2 ładunki)
Flesz (15 ładunków)
Działo soniczne (15 ładunków)
Szabla (+39 siła, +5 magia, +1 szybkość, +1 kondycja, +1 duch)
Kartka z magiczną pieczęcią
Niebieska magia
Miotacz Ognia (magia+60, 6 mp)
Aero (magia+40, 3 mp) Żabia Pieśń ( 5 mp)
Matra (magia +40, 6 mp)


Opis
Na pierwszy rzut oka Saidoshi'ego można podporządkować wielu innym ludziom, ludziom którzy nie wyróżniają się niczym specjalnym od innych. Jednak kiedy dogłębnie przyjrzeć się jego wnętrzu jak i cechom zewnętrznym, dostrzec można...
Jego lewy policzek pokryty jest dwoma głębokimi bliznami, a skoro mówimy już o jego twarzy, to warto dodać, że widnieje na niej sporo rys (efekt wystających kości policzkowych).
Jego ciało okrywa purpurowa tunika z emblematem rodu i pochodzenia (na którą założona jest specjalna zbroja). Nogi ma oplecione bandażami, co pokrywa się z jego białymi spodniami...
Jednocześnie tunika jest dla niego czymś w rodzaju zaplecza z bronią białą. A co do samej głowy, Saidoshi ma bardzo długie, brązowe włosy - które są związane w kucyk (jednak trochę sporawy).

Charakter
Saidoshi jest młodym wojownikiem, który stale szuka swojego celu w życiu (przez co jego apetyt na przygody wzrasta).
Podczas swoich wędrówek poprzysiągł sobie, że odnajdzie Siedmiu Samurai, którzy zabili jego matkę kiedy trwała otwarta wojna.
Saidoshi nie jest w stanie patrzeć na drugiego człowieka któremu dzieje się krzywda, zawsze stara mu się pomóc. Nieważne jak kończy się taka historia. Chociaż zawsze stara się być czujny, i trzymać z daleka od kłopotów - to prawie zawsze kończy się to awanturą i bijatyką, szczególnie w karczmach.

Historia
Na wysepce Tori nadszedł oczekiwany przez całą rodzinę czas.. czas narodzin dziecięcia, a zarazem potomka - czekano na niego już od bardzo dawna, lecz dopiero kilka miesięcy temu Kazumi zaszła w ciążę z Kazuyą.
Krzyk, płacz i skowyt zachwytu! Już po porodzie - wbrew życzeniom matki dała ona życie chłopcu a nie dziewczynce, mimo to cieszyła się z tego, że ma tak silnego synka. Dziecię okrzyknięto Saidoshim - imię to dostał po znanym i szanowanym w ich rodzinie prapradziadku. Od tej przepięknej jak i miłej historii mija już sporo czasu, dokładnie 21 lat.
Przenosimy się w czas wojny, śmierci i nowego początku.
Ulewny deszcz od kilku dni towarzyszy Saidoshi'emu w przemierzaniu pola bitwy.. na którym widnieje rzeczywisty obraz, obraz śmierci. Samuraje walczą tam ze swoimi lękami, ale nie tylko, to przecież coś więcej niż wojna fobii - to walka o przetrwanie. Przenieśmy się teraz w przeszłość, dokładnie trzy lata temu, między Rodem Saidoshiego a Kazuyi doszło do konfliktu. Stało się tak dlatego, że tajemnicza osoba zaczęła zabijać samurajów Kazuyi, a ten nie czekał długo na wydanie pochopnego rozkazu, który tyczył się atakowania wszystkich samurajów z rodu Saidoshiego. Tak też rozpętało się piekło między ojcem a synem (ważną informacją jest tu to, że Kazuya nie był samurajem czystej krwi, kiedy był jeszcze małym dzieckiem adoptował go sam Saidoshi, ten który teraz zwany jest już prapradziadkiem).
Przyspieszmy znowu więc czas, po wielu latach boju, otwarta wojna została zażegnana, teraz tylko pozostałe grupy samurajów walczą między sobą o władzę...
Słoneczne promienie budzą Saidoshiego, który wyleguje się na pachnącej akacjami łące.. zaraz cóż to? - następuje błyskawiczny atak pięciu samurajów...
Po dwóch dniach, Saidoshi otworzył obolałe oczy, wówczas zobaczył człowieka zmieniającego mu opatrunki, był on ciężko ranny lecz nie na tyle by mówić o pochówku!
Kiedy Saidoshi wydobrzał, dowiedział się kim jest zacny człowiek i co robi na tym odludziu...
I tutaj kończy się ta krótka historia...